Restoran Otomasyon Sistemleri

Anasayfa / Restoran Otomasyon Sistemleri

RESTORAN OTOMASYON PROGRAMI

– Restoran Otomasyon Sistemi
– Siparişlerinizi takip etmek
– Mutfak iş emirlerini düzene sokmak
– Adisyon sistemini kurmak
– Stoklarınızı izlemek
– Telefon çağrılarını hızlı cevaplamak
– Cironuzu takip etmek
– Kasa hareketlerinizi görmek için

Size Bir Teklifimiz Var

Restaurant, cafe & bar, sosyal tesis ve gece kulübü gibi masa ve adisyon sistemi gereken işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır. Masa sipariş sisteminin yanında Self Servis ve Paket Sipariş modelleri ile çalışmaktadır.

Yazılımımız yeni nesil dokunmatik ekranların sürükle bırak teknolojisine uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sayede programın kabiliyeti artmış, kullanıcıya çok karmaşık gelen sipariş alma ve hesap kesme işlemleri çok basit hale getirilmiştir. Parçalı ödeme ve alman usulü gibi farklı ödeme yöntemlerini kolaylaştıran altyapısı ile bilgisayar bilmeyen kullanıcılar bile çok kısa sürede sistemi öğrenebilmekte ve sisteme kolayca adapte olabilmektedir.

Kaliteli yazılım geliştirme araçları ile hazırladığımız restoran otomasyon sistemimiz hızlı ve sorunsuz çalışmaktadır. Bu sayede en yoğun olduğunuz zamanlarda bile sizi yarı yolda bırakmaz. Mutfak fişlerini eksiksiz iletir, siparişleri eksiksiz tutar.

Mekanın ve katların durumuna göre yapılan proje çalışmasından sonra ihtiyacınıza ve bütçenize uygun sistemler önerilir. Dokunmatik Ekran ve (veya) El Terminalli sistemin yanında termal yazıcılar, mutfak ve adisyon kesim noktaları düşünülerek projelendirilir.

ile girilen siparişler mutfaklara eş zamanlı ve hatasız olarak gönderilir. Bu sayede mutfak personelinin ve garsonların hata yapması sorunu ortadan kalkacaktır. Restoran Otomasyon Programı ile aynı zamanda hesap alma sırasında yapılan hataları da önlemektedir. Kazanılan zaman bir yana, olası hatalar ve kaçaklar otomasyon sistemimiz sayesinde tamamıyla ortadan kalkacaktır.

 • Ödemelerinizi EFT POS özellikli yeni Mobil Yazarkasalar ile kapatmanız durumunda yeni raporlama özelliği ile Nakit ve Kredi Kartı çekimlerini ayrı ayrı görebilirsiniz.
 • Restoran Otomasyon Programın da tüm evrakların tasarlanabilir olması sayesinde işletmenize özel tasarımlar yapabilir, müşterilerinize iletmek istediğiniz duyuru, bilgi, kampanya ve sloganlarınızı fişlere yazdırabilirsiniz.
 • Dokunmatik Mutfak özelliği ile termal yazıcı kullanmadan, kağıtsız olarak mutfak ve garson arasındaki iletişimi sağlayın. İşi biten siparişlerin ustanın önündeki ekrandan garsonların el terminaline yada dokunmatik terminale gönderebilmesi size ekstra hız ve güvenlik sağlayacaktır.
 • Restoran Otomasyon Programı ile Stok Modülü ve ürün ağacı modülleri sayesinde sayılabilen ya da yarı mamül olarak kullanılan malzemelerin stok durumları anlık olarak takip edilebilmektedir. Fire oranlarının kullanılması halinde gerçeğe yakın stok tutma imkanı sağlanır.
 • Restoran Otomasyon Programında Tedarikçilerinde aynı müşteriler gibi kendilerine özel tanımlı Cari Kartları vardır. Tedarikçi modülü sayesinde gelen alış faturaları evrak kayıt ekranından girilerek tek tıklamayla stoklara aktarılır. Toplam Alış Belgesi tutarı kadar Tedarikçi alacaklandırılır. Yapılan ödemeler fiş kaydı olarak sisteme girilir. Bu sayede gerçek borç-alacak durumu takip edilmiş olur.
 • Restoran Otomasyon Programı ile gelen telefon çağrısının hangi müşteri tarafından yapıldığı bilgisi ekranda anında çıkar. Eğer istenirse tek bir tuşla paket sipariş alınır.
 • Ciroların ayrıntılı olarak raporlanması, kasadaki fiili tutar ile karşılaştırılması kaçak veya eksiklerin takip edilmesini sağlar. Bu sayede günlük cirolar ve masraflar kayıt altına alınır. Aynı zamanda Nakit, Kredi Kartı, Yemek Fişi ve Müşteri Hesapları tek tıklamayla raporlanır.
 • Müşteri hesaplarının cari takip modeli ile takip edilmesi borç-alacak durumunun listelenmesi, programın aynı zamanda bir Cari Takip programıgibi kullanılmasını sağlar.
 • Nakit, Kredi Kartı gibi ödeme tipleri altında toplanan cirolar ilgili kasa hesaplarına devredilir. Bu sayede işletme defteri tutulmasını sağlar. İşletme içinde yapılan masraflar, avans ödemeleri gibi kalemler kolayca takip edilir. Restaurant Express Programı bu özeliği ile işletmenin tüm borç ve alacak durumunu takip eder.
 • Restaurant Express Yazılımı, yazarkasa entegrasyon modülü ile resmi yazarkasa fişi basma işlemini gerçekleştirir. Bu sayede dokunmatik ekrandan alınan ödeme, maliye onaylı yazar kasanızdan tek tıklamayla çıkar. Yeni EFT Pos özellikli mobil Yazakasalar ve Sabit yazarkasalarla çalışmaya tam uyumludur.
 • Restaurant Express Yazılımı, barkod okuma özelliği ile bir market otomasyonu seviyesinde de çalışabilir. Barkodlu terazilerle hazırlanan gramajlı ürünlerle beraber ve perakende sektöründe sıkça kullanılan uluslararası standartlarda ki barkodlarla çalışır. Bu sayede barkodu okutur okutmaz, sipariş listesine aktarır.

NEDEN

IOS VE ANDROID?

El Terminal Programını kendi android telefonunuzda denemek için Google Play Linkini tıklayınız.

Masa düzeni uzak olan mekanlar için tasarlanmış ve şarjları gidiş gelişli bir mesai süresince dayanabilen bu cihazların kullanışsızlığı yeni arayışları da beraberinde getirmişti. Sipariş alımında Android tabanlı el terminali, tablet ve telefonlar özel ve kibar ergonomisiyle, müşteri ile yakın temas halinde olması gereken durumlar için kaçınılmaz hale gelmiştir.

Akıllı Telefon, tablet ve Android el terminalleri bu ölçü ve ağırlığa sığdırabildiği çalışma süresi, ekran, erişim ve frekans kullanma açısından tartışmasız üstünlük, sağlamaktadır. Restoran otomasyon sistemleri için hem şu anda bir vaçgezilmezlik, hem de bir “gelecek” olarak işaret etmektedir.

Gelişim Yazılım özel olarak geliştirdiği el terminal yazılımı ile mükemmel bir ikili oluşturmaktadır. Kendi projelerimizde kullandığımız ve bayilerimiz için zorunlu tuttuğumuz endüstriyel vericilerle, açık alan projelerinde %100 bir başarıyla çalışmalarımız devam etmektedir.

DEMO PROGRAMLARI

Gelişim Yazılım’ın geliştirdiği restoran otomasyon sistemi içinde kullanılan el terminal programıdır.

Gelişim Yazılım’ın Restaurant Express Otomasyon sistemi için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Mobil uygulamasız, tüm telefon ve tabletlerle uyumludur. Kolay kullanım.

Hakkımızda

Ürünlerimizin ARGE ve üretim süreçleri titizlikle planlanmaktadır. İhtiyaç duyulan yazılım geliştirme teknolojileri sürekli güncellenmekte, bu sayede müşterilerimiz dünya standartlarında yazılım araçları ve görsel açıdan zengin formlarla çalışmaktadır.

İletişim

Gelişim Ticari Yazılım Limited Şirketi
Adres : Cihangir mah. Mis sk. No:12A – Avcılar / Istanbul
Telefon: 0212 422 61 61
Copyright © Gelişim Yazılım
×